wtorek, 29 kwietnia 2014

Witam na moim blogu!

Witam na moim blogu, który głównie będzie poświęcony (jak sama nazwa wskazuje) zdobieniu paznokci (malowaniu, kolorowaniu, kropkowaniu, itp. :D). Tak się napatrzyłam na różne blogi, że stwierdziłam, że chyba w końcu i ja muszę coś takiego zmajstrować. Dopiero zaczynam przygodę z blogowaniem, więc proszę o wybaczenie, jeśli na początku będzie trochę chaotycznie. Mam pewne obawy, czy dam radę, ale jest także nadzieja, że dzięki temu się spełnię, a przy okazji innym dostarczę przyjemności z patrzenia i podziwiania hehe :)

Na początek kilka słów o sobie: pracuję jako spedytor, ale aktualnie siedzę sobie w domku na urlopie macierzyńskim. Nie chcę tak tylko przesiedzieć tego roku przy codziennych obowiązkach (dom, ogród, dziecko). Chciałabym choć troszkę czasu poświęcić tylko dla siebie i swojego bzika :) daje mi to dużo radości i satysfakcji, a nie lubię tkwić w bezczynności. Postaram się dodawać posty jak najczęściej, oczywiście w miarę możliwości. A więc do rzeczy :)

Z racji tego, że teraz są promocje w drogeriach Natura (-40%) oraz Rossman (-49%) pierwszy post poświęcę moim małym zakupom (promocji ciąg dalszy, więc przypuszczam, że na jednych zakupach się nie skończy) :)

Natura:

Toppery od Essence (od lewej): 21 get the party started, 22 black dress and white tie, 23 million dollar baby
Wkrótce na blogu mani z jednym z topperów :)(od lewej): Sensique  nr 165, Essence Love Letters nr 05 Inkheart, Catrice Ultimate nr 41 Two Million Dollar Baby


Rossman:
Maseczka Rival de Loop na dobre samopoczucie, eyeliner Eveline proffesional art make up, kredka do oczu z temperówką Lovely brązowa, tusz do rzęs Eveline Volume Celebrities
Tak się prezentują moje zdobycze. Mam nadzieję, że będę zadowolona z zakupów :)
PS. Pierwsze koty za płoty :)
Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze, zarówno te pozytywne, ale także te krytyczne - czasem warto MĄDRZE skrytykować, abym mogła się poprawić następnym razem. Mam jednak nadzieję, że tych negatywnych będzie jak najmniej :). Obraźliwe będą usuwane.
Proszę również o niezostawianie linków w komentarzach! Jeśli będę chcieć to na pewno do Was zaglądnę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...