niedziela, 25 października 2015

Flormar Duo Chrom + stemple z płytki BCN

Witajcie. Mam dla Was dzisiaj oczywiście stemplowanko :). Czas mnie ostatnio goni, więc szybko przechodzę do rzeczy ;). Jako bazy użyłam świetnego lakieru Flormar Duo 2x Chrome - już niedostępnego w regularnej sprzedaży. Jest to świetny duochrom. Kolorem bazowym w tym lakierze jest zieleń, która przechodzi poprzez turkus do koloru niebieskiego. Starałam się to uchwycić na zdjęciach, ale fotograf ze mnie marny :P

Do stempli użyłam płytki BCN, którą pokazywałam Wam na moim Instagramie. Jeśli chodzi o lakiery do stemplowania, są to Colour Alike B. a Blue Ocean od Lucynki :) oraz do pary dołożyłam mu Mundziaka Aqua - na żywo delikatnie było widać różnice kolorów, niestety na zdjęciach tego nie widać :(. Na końcu dokleiłam na każdym paznokciu po jednej malutkiej cyrkonii, które dostałam od Madzi.


Do wykonania mani użyłam:

  • Golden Rose, Black Diamond Hardener, odżywka - base coat
  • Flormar Duo 2x Chrome, nr DC05 - dwie warstwy
  • Colour Alike, B. a Blue Ocean
  • Mundo de Unas, nr 24 Aqua
  • Essie Good to go - top coat
  • Cyrkonie
Jeśli mi się uda to za chwilkę wrzucę drugiego posta ;)
Tymczasem co myślicie o tym mani?
Miłego wieczorku

5 komentarzy:

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze, zarówno te pozytywne, ale także te krytyczne - czasem warto MĄDRZE skrytykować, abym mogła się poprawić następnym razem. Mam jednak nadzieję, że tych negatywnych będzie jak najmniej :). Obraźliwe będą usuwane.
Proszę również o niezostawianie linków w komentarzach! Jeśli będę chcieć to na pewno do Was zaglądnę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...