środa, 7 stycznia 2015

Wyniki rozdania!

Witajcie :). Dzisiaj dla jednej z Was los się uśmiechnie, bowiem wyłonię zwycięzcę mojego rozdania. Ale zanim to nastąpi to chciałam Wam bardzo podziękować za tak liczny udział w rozdaniu: wzięło w nim udział 54 osoby - z czego bardzo się cieszę i jestem mile zaskoczona, bowiem minimum jakie postawiłam, aby w ogóle się ono odbyło, wynosiło 20 osób :). Wszystkie zgłoszenia starałam się skrupulatnie sprawdzić, ale niestety nie wszystkie były prawidłowe.


Nie będę przedłużać, zwycięzcą zostaje osoba pod numerem:


A pod tym numerem kryje się:


Serdecznie gratuluję wygranej :) zaraz napiszę do Ciebie maila z informacją i będę czekać na dane adresowe.

Jeszcze chciałam napisać parę słów do Was, może trochę mniej przyjemnych. Jak to w trakcie takich akcji bywa, obserwatorzy przybywają i... no właśnie, czy odchodzą? Mam nadzieję, że nie :). Jeśli w przyszłości będę organizować rozdania lub konkursy, na pewno będę zwracać uwagę na te osoby, które po tym rozdaniu znikną ;).

Życzę miłego wieczoru.
Pozdrawiam

20 komentarzy:

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze, zarówno te pozytywne, ale także te krytyczne - czasem warto MĄDRZE skrytykować, abym mogła się poprawić następnym razem. Mam jednak nadzieję, że tych negatywnych będzie jak najmniej :). Obraźliwe będą usuwane.
Proszę również o niezostawianie linków w komentarzach! Jeśli będę chcieć to na pewno do Was zaglądnę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...